INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Oszczędzasz 12%
Renault Talisman lub podobny

Renault Talisman lub podobny

Stara cena: 239.00 PLN  
od 179.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Renault Talisman to samochód, który możemy wynająć na specjalne okazje. Jego nowoczesny design sprawia, że jest to auto, które robi wrażenie. Ponadto, ten model francuskiej marki jest przestronny, wygodny i funkcjonalny - obok tego samochodu nikt nie przejdzie obojętnie!

Osoby ceniące sobie komfort, luksus i nowoczesność coraz chętniej wynajmują Renault Talisman. Właśnie te cechy posiada bowiem omawiany model marki Renault. Nowoczesny design i wygoda użytkowania sprawiają, że to samochód idealny na wyjątkowe okazje, ale i na wynajem dla tych kierowców, którzy także na co dzień lubią korzystać z luksusowych, robiących wrażenie aut. Wnętrze samochodu stanowi połączenie ponadczasowego minimalizmu z nowoczesnością co czyni podróżowanie miłym i przyjemnym.

W zależności od rodzaju wyposażenia, Renault Talisman posiada dodatkowe funkcje - takie jak choćby podgrzewane lusterka, nowoczesny komputer pokładowy czy system 4Control – które sprawiają, że jazda jest jeszcze bardziej komfortowa oraz bezpieczna.

Renault Talisman to auto, w którym zastosowano innowacyjne, ekologiczne rozwiązania. Samochód osiąga dużą moc przy jednoczesnym wsparciu środowiska. Czego chcieć więcej?

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow manualna / automatyczna
bagaz średni / 2 duże walizki
liczba drzwi 4 drzwi sedan
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Renault
point Model : Talisman
point Paliwo : Benzyna/Diesel
point Spalanie : 6,4L/100km
point Pojemność bagażnika : 608L
point Minimalny wiek kierowcy : 23

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.