INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Oszczędzasz 11%
Renault Talisman Grandtour lub podobny

Renault Talisman Grandtour lub podobny

Stara cena: 249.00 PLN  
od 189.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Zabierasz w podróż rodzinę lub znajomych? Niebanalny styl jest dla Ciebie tak samo ważny, jak funkcjonalność? Wybierz Renault Talisman Grandtour, które stanowi kwintesencję francuskiej elegancji w nadwoziu kombi.

Francuski styl i niebywały komfort oferowany przez modele marki Renault zjednał sobie szerokie grono fanów w całej Europie. Renault Talisman Grandtour to wyrafinowane auto, które idealnie łączy unikalną stylistykę z pełnią praktyczności jakiej oczekujesz od nadwozia kombi. Renault od lat zdobywa najwyższe noty w testach zderzeniowych, a modele najnowszej generacji cechują się wysoką niezawodnością. Renault Talisman Grandtour jest dodatkowo wyposażony w system Easy Break, który łączy funkcjonalność z nowoczesnością, dzięki czemu komfort podróży wzrasta.

Wynajmij Renault Talisman Grandtour, a nawet daleka podróż z kompletem pasażerów i pełnym bagażnikiem będzie komfortowym doznaniem. Korzystaj z przepastnego wnętrza i wzbudzaj zachwyt przechodniów dzięki wyrafinowanemu stylowi.
Chcesz podróżować pojemnym autem o unikatowym, wyrafinowanym stylu? Wynajem Renault Talisman Grandtour to doskonały wybór dla Ciebie!

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow automatyczna
bagaz duży / 3 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi combi
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Renault
point Model : Talisman Grandtour
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 7,4L/100km
point Pojemność bagażnika : 572L
point Minimalny wiek kierowcy : 23

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.