INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Renault Kadjar lub podobny

Renault Kadjar lub podobny

od 169.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Weekend za miastem? Narty w górskim kurorcie? Spływ kajakami na Mazurach? Wynajmij Renault Kadjar i zaplanuj Twoją nową niezapomnianą przygodę. To auto idealnie sprawdzi się na wszelkie wyprawy, ale i spokojną wycieczkę czy dłuższy wyjazd.

Wystarczy jedno spojrzenie na nową generację Renault Kadjar, aby dostrzec jego żądny przygód charakter. Wysokie zawieszenie o zwiększonym prześwicie, przyjemny dla oka design, najnowsze systemy bezpieczeństwa, zaawansowane technologicznie wyposażenie oraz pojemne wnętrze tworzą z tego SUV-a wymarzonego kompana dla bliższych i dalszych wypraw.

Lubisz aktywnie spędzać czas w gronie rodziny lub znajomych? Chcesz zabrać ze sobą potrzebny sprzęt sportowy? Wybrałeś nowy cel podróży, który wymaga pokonania wymagającej trasy? Wynajmij terenowy SUV Renault Kadjar i oddaj się swoim sportowym pasjom w gronie bliskich Ci osób!

Wynajem Renault Kadjar to świetna propozycja dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas, podróżować w różne miejsca i czuć komfort jazdy także w trakcie dalekich i trudnych wojaży. Sprawdź!

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow manualna/automatyczna
bagaz średni / 2 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi mały SUV
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Renault
point Model : Kadjar
point Paliwo : Benzyna/Diesel
point Spalanie : 5,7L/100km
point Pojemność bagażnika : 527L
point Minimalny wiek kierowcy : 23

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.