INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Renault Grand Scenic 7-osobowy lub podobny

Renault Grand Scenic 7-osobowy lub podobny

od 199.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Minivan Renault Grand Scenic 7 osobowy warto wynająć jeśli potrzebujemy samochodu, który sprawdzi się w podróży z rodziną, a przy tym pozwoli nam zaoszczędzić. Renault Grand Scenic 7 osobowy ma także wiele innych zalet.

Szukasz samochodu, który sprawdzi się doskonale w trakcie rodzinnych wycieczek? Zależy Ci na przestronnym, komfortowym, a jednocześnie ekonomicznym samochodzie? Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak Renault Grand Scenic to samochód spełniający wszystkie powyższe warunki. Francuski producent zadbał o wszystkie szczegóły, które składają się na komfort jazdy - m. in. opływowe nadwozie zmniejszające współczynnik aerodynamiczny Cx, dzięki czemu auto spala mniej, a i kabina jest bardziej wyciszona.

Wnętrze francuskiego minivana zostało stworzone z myślą o przewożeniu większej ilości pasażerów - rodziny czy znajomych. Wynajmując Renault Grand Scenic masz okazję przekonać się o jego przestronności i wygodnych fotelach. Ponadto znajdziemy w nim ogromną ilość schowków, co czyni wnętrze bardziej funkcjonalnym. Podróżowanie wynajętym Renault Grand Scenic to sama przyjemność!

liczba miejsc 5/7 osób
skrzynia biegow manualna
bagaz duży / 3 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi mały VAN
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Renault
point Model : Grand Scenic
point Paliwo : Benzyna/Diesel
point Spalanie : 7,7L/100km
point Pojemność bagażnika : 533L
point Minimalny wiek kierowcy : 23
Wszystko bez problemów. Polecam wypożyczalnie comfortcar.
Samochód wyjątkowo pakowny jak na małego VANA.
Jak w salonie 3 dzieci każde swój tablet i przejazd 900km bez wojny. Dobrze się prowadzi znośne przyspieszenie
Samochód duży i bardzo wygodny,przyjemnie się go prowadzi.Jak na tę klasę aut jest dynamicznym i dobrze trzymającym się drogi autem.
Samochód przestronny i wygodny. Wynajem tani. Polecam
Otrzymałem auto wyższej klasy w tej samej cenie. Super auto. Duże i wygodne.
Extra cena jak za samochód 7 osobowy. Potwierdzam to co na stronie samochód nowy, idealny.
Napisz opinię

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.