INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Renault Espace 7-osobowy lub podobny

Renault Espace 7-osobowy lub podobny

od 239.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Szukasz dużego, przestronnego samochodu na rodzinną wycieczkę lub przeprowadzkę? Wynajem Renault Escape sprawdzi się świetnie! Ten model francuskiej marki nadaje się także do jazdy na dłuższych odcinkach - jest stabilny i zrywny, co czyni go wyjątkowym minivanem.

Minivan-y to samochody dostosowane do podróżowania całą rodziną czy ze znajomymi. Renault Escape jest autem, które świetnie sprawdzi się także w przypadku przeprowadzki czy przewozu innych przedmiotów wielkogabarytowych - siedzenia z tyłu składa się łatwo i zręcznie, bez konieczności użycia narzędzi, a samochód jest bardzo przestronny.

Wynajem Renault Escape to propozycja dla kierowców, którzy cenią sobie komfort podróży na różnych dystansach. Ten francuski minivan pozwala więc na dalekie wyjazdy cechujące się wysokim poziomem bezpieczeństwa - samochód jest stabilny i zrywny, co czyni jazdę komfortową. Jeśli szukasz samochodu, który pomoże Ci przewieźć meble lub inne wielkogabarytowe szpargały, wypożycz Renault Escape. Rodzinne wyjazdy, wakacje lub wyjazd ze znajomymi to także doskonała okazja do przetestowania możliwości tego auta!

liczba miejsc 5/7 osób
skrzynia biegow automatyczna
bagaz duży / 3 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi duży VAN
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Renault
point Model : Espace
point Paliwo : Diesel
point Spalanie : 6,7L/100km
point Pojemność bagażnika : 680L
point Minimalny wiek kierowcy : 23

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.