INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Renault Espace 7-osobowy

 
od 229.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar
liczba miejsc 5/7 osób
skrzynia biegow automatyczna
bagaz duży / 3 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi duży VAN
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
Kilometry: bez limitu
Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Renault
point Model : Espace
point Paliwo : Diesel
point Spalanie : 6,7L/100km
point Pojemność bagażnika : 680L
point Minimalny wiek kierowcy : 23
Polecam wypożyczalnie Comfort car. Super obsługa i auta do wypożyczenia Mega. Wracam do Was i za każdym razem jestem mile zaskoczony. Pełna profeska. 105 % POZYTYW...Oby tak dalej...
Polecam samochód wyjątkowo komfortowy, świetny kontakt! Obsługa profesjonalna, wypożyczalnia godna polecenia. Wynajęty Renault Espace z 2019roku Lotnisko Pyrzowice.
Samochód odebrany na lotnisku w Krakowie z 25minutowym spóźnieniem. Poza tym drobnym niedociągnięciem wszystko profesjonalnie i bez problemnów.
Wybrałem ten samochód pod wpływem opinii które wcześniej tutaj przeczytałem. 100% zadowolenia i w pełni zgadzam się z przedmówcami. Trasa 1200km w tym samochodzie to nie problem, pierwszy raz dojechałem na narty wypoczęty i gotowy na białe szaleństwo...
Świetne auto na wakacje. Benzyna 220KM, trochę spalanie duże ale może to moja ciężka noga bo samochód daje frajdę z jazdy. Otrzymałem auto z tylną osią skrętną, jeździ się super ale niestety ta wersja ma mały bak paliwa więc w trasie trzeba tankować co 450-500 kilometrów.
Dają rade. poleam
polecam.
Really good experience from start to finish, friendly and helpful service, good equipment that was exactly as described and fit for purpose.
Komfort jazdy jak w samochodzie z segmentu premium. Warunki wynajmu bez gwiazdek;) i ukrytych kosztów. #comfortcar
Super obsługa,szybko i sprawnie.
Napisz opinię

Ochrona na wypadek kradzieży

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 2000 netto.

Ochrona na wypadek uszkodzeń

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 2000 netto.