INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Oszczędzasz 22%
Renault Clio lub podobny

Renault Clio lub podobny

Stara cena: 139.00 PLN  
od 79.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Wypożyczenie Renault Clio to rozwiązanie dedykowane każdemu, dla kogo liczy się kompaktowość i niskie spalanie. Renault Clio to samochód, który świetnie sprawdzi się zarówno na dalszej trasie, jak i w codziennym przemieszczaniu się.

Renault Clio to auto do wszystkiego - jest uniwersalne, nadaje się zarówno na różne okazje, jak i na co dzień. W przypadku wynajmu Renault Clio ciężko jest powiedzieć czy samochód sprawdza się lepiej na dłuższych trasach czy w codziennym podróżowaniu po mieście. Wszystko dlatego, że dwie najważniejsze cechy tego auta - kompaktowość i bardzo niskie spalanie - to zalety, które odgrywają dużą rolę zarówno przy okazji pokonywania dłuższych odcinków drogi, jak i codziennym przemieszczaniu się.

Renault Clio oferowane w naszej wypożyczalni to już piąta odsłona słynnego modelu. Dzięki temu auto jest wyposażone w wiele dodatkowych funkcji i poprawek, które czynią jazdę jeszcze bardziej przyjemną i komfortową.

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow manualna / automatyczna
bagaz mały / 2 małe walizki
liczba drzwi 5 drzwi hatchback
klimatyzacja klimatyzacja manualna

odleglosc.png Kilometry: bez limitu

paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Renault
point Model : Clio
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 5,9L/100km
point Pojemność bagażnika : 300L
point Minimalny wiek kierowcy : 21

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmowanego samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie podstawowe na wypadek kradzieży samochodu. Ochrona podstawowa zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 1230 PLN po stornie klienta.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmowanego samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie podstawowe na wypadek uszkodzeń spowodowanych przez klienta bądź nieznanego sprawcę. Ochrona na wypadek uszkodzeń zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 1230 PLN po stronie klienta.


Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.