INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Oszczędzasz 15%
Renault Arkana lub podobny

Renault Arkana lub podobny

Stara cena: 199.00 PLN  
od 139.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Wynajmij bezpiecznego i sportowego SUV-a Renault Arkana i jedź w podróż w gronie rodziny i przyjaciół. Przykuwaj spojrzenia wyjątkową sylwetką auta. Renault Arkana to wygodny i bezpieczny samochód.

Chcesz jeździć SUV-em ze sportowym nadwoziem? Renault Arkana w unikalny sposób łączy te dwie cechy. Dynamiczną linię karoserii z nisko opadającą ku tyłowi linią dachu umiejętnie połączono z przestronną i wygodną kabiną pasażerską, która może pomieścić nawet 5 dorosłych osób. Jak przystało na SUV-a nie zabrakło też dużego bagażnika, którego pojemność wynosi ponad 500 l. To wszystko sprawia, że Renault Arkana stanowi doskonały wybór, jeśli chcesz wynająć pojemny samochód o niebagatelnej stylistyce.

Marka Renault od lat słynie z wysokich ocen w testach zderzeniowych NCAP. Model Arkana wyposażono nie tylko w komplet poduszek powietrznych, lecz także w zaawansowane systemy zwiększające poziom bezpieczeństwa czynnego, takie jak system utrzymania pasa ruchu czy automatyczne hamowanie w przypadku wykrycia przeszkód. Francuski producent zadbał też o nowoczesne rozwiązania technologiczne. Należą do nich m.in. duży ekran dotykowy, który łatwo połączysz ze swoim smartfonem.
Wynajmij Renault Arkana, jeśli chcesz bezpiecznie i wygodnie podróżować w każdych warunkach drogowych.

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow automatyczna
bagaz średni / 2 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi mały SUV
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Renault
point Model : Arkana
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 7,1L/100km
point Pojemność bagażnika : 513L
point Minimalny wiek kierowcy : 23

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.