INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Opel Corsa lub podobny

Opel Corsa lub podobny

od 109.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Wypożyczenie Opla Corsy pozwala kierowcy na sprawne, szybkie i ekonomiczne poruszanie się po mieście, i poza nim. Najpopularniejszy model niemieckiego koncernu samochodowego zdobył uznanie kierowców na całym świecie nie bez powodu - lista zalet Opla Corsy jest całkiem długa!

Przede wszystkim - charakter. Opel Corsa to samochód miejski, niewielki, ale też pozwalający na komfortową jazdę z pasażerami. Sporo miejsca we wnętrzu oraz zaawansowane rozwiązania technologiczne, takie jak system ostrzegania przed kolizją, czynią ten model niezwykle funkcjonalnym. To ważne jeśli potrzebujesz samochodu, który poradzi sobie z warunkami miejskimi czy w przypadku wyskoczenia na szybki weekend za miasto.
Lubisz bardziej dynamiczną jazdę? Wynajem Opla Corsy sprawdzi się także w tym przypadku! To auto niemieckiej marki w trakcie przyspieszenia pracuje cicho, ale pozwala kierowcy poczuć się trochę jak w trakcie wyścigu - dla osób lubiących uczucie wbicia w fotel z pewnością będzie to duży atut.
Planujesz wynajem długoterminowy, bo szukasz wygodnego samochodu na co dzień? A może chcesz przetestować najpopularniejszy samochód niemieckiego koncernu? Wypożycz Opla Corsę już teraz i przekonaj się o zaletach tego miejskiego auta już dziś!

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow manualna
bagaz mały / 2 małe walizki
liczba drzwi 5 drzwi hatchback
klimatyzacja klimatyzacja manualna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Opel
point Model : Corsa
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 6,1L/100km
point Pojemność bagażnika : 309L
point Minimalny wiek kierowcy : 21

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmowanego samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie podstawowe na wypadek kradzieży samochodu. Ochrona podstawowa zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 1230 PLN po stornie klienta.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmowanego samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie podstawowe na wypadek uszkodzeń spowodowanych przez klienta bądź nieznanego sprawcę. Ochrona na wypadek uszkodzeń zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 1230 PLN po stronie klienta.


Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.