INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Oszczędzasz 15%
Nissan Qashqai lub podobny

Nissan Qashqai lub podobny

Stara cena: 199.00 PLN  
od 139.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Wypożyczając Nissana Qashqai mamy okazję lepiej poznać niezwykle zwrotnego i dynamicznego SUV-a, który dodatkowo prezentuje odważny i nowoczesny wygląd. Przetestuj ulubiony crossover kierowców w całej Europie!

Szukasz wygodnego SUV-a, który pozwoli na bezpieczną i komfortową jazdę? Cenisz sobie odważny design i praktyczne rozwiązania technologiczne? Wynajem Nissana Qashqai to świetne rozwiązanie w obu przypadkach. Ponadto, ten model japońskiej marki jest dość przestronny, dlatego świetnie sprawdzi się w podróżach w większym gronie.

Nissan Qashqai jest wyposażony w szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych, takich jak pakiet Safety Shield zawierający system hamowania awaryjnego, ostrzeżenie o zmęczeniu kierowcy czy rozpoznawanie znaków drogowych. Wszystko to sprawia, że podróżowanie tym nowoczesnym SUV-em to sama przyjemność, a przy tym najwyższe bezpieczeństwo.

Wynajmując Nissana Qashqai nie musimy także martwić się o środowisko - samochód cechuje się niskim zużyciem paliwa oraz ograniczoną emisją spalin.

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow manualna
bagaz średni / 2 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi mały SUV
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Nissan
point Model : Qashqai
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 6,7L/100km
point Pojemność bagażnika : 454L
point Minimalny wiek kierowcy : 23

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.