INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Oszczędzasz 9%
Mercedes GLB lub podobny

Mercedes GLB lub podobny

Stara cena: 299.00 PLN  
od 219.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Wynajem Mercedesa GLB 2022 to propozycja dla wymagających klientów. Mercedes GLB 2022 jest autem polecanym na wyjazdy w góry, biwak, wyprawę krajoznawczą, ale również jako samochód rodzinny.

Mercedes GLB 2022 to idealny model samochodu do zadań specjalnych w przystępnej cenie. Ten samochód nie tylko wygląda okazale, ale również oferuje wygodną, bezpieczną jazdę w najtrudniejszych warunkach. Wynajem Mercedesa GLB 2022 to usługa warta przetestowania z wagi na doskonałe osiągi oraz niezawodność od strony technicznej.

Wypożyczenie Mercedesa GLB 2022 to propozycja, która obejmuje auto z automatyczną skrzynią biegów ułatwiającą prowadzenie pojazdu nawet przez największych laików. Benzynowy silnik auta pozwoli zaoszczędzić na kosztach użytkowania, które przy spalaniu niespełna sześciu litrów na sto kilometrów dla wersji SUV są wyjątkowo ekonomicznym rozwiązaniem. Bardzo pojemny bagażnik Mercedesa GLB 2022 umożliwi spakowanie się na każdą wyprawę, również z dziećmi, rodziną czy grupą znajomych.

Wynajem Mercedesa GLB 2022 umożliwi zrealizowanie najskrytszych marzeń. Ten przestronny SUV poradzi sobie w przyrodzie i mieście zimą i latem. Bezsprzecznie to idealna propozycja na wynajem wakacyjny, ale nie tylko. Zmieścimy się nim na osiedlowej drodze, jak i zaparkujemy na parkingu pod hipermarketem. Sprawdź!

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow automatyczna
bagaz średni / 2 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi mały SUV
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Mercedes-Benz
point Model : GLB
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 5,9L/100km
point Pojemność bagażnika : 570L
point Minimalny wiek kierowcy : 25

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.