INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Oszczędzasz 6%
Mercedes GLE 4MATIC lub podobny

Mercedes GLE 4MATIC lub podobny

Stara cena: 499.00 PLN  
od 369.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Elegancki Mercedes GLE 4MATIC to doskonały wybór na długie podróże oraz spotkania biznesowe. Wynajmij ekskluzywnego SUV-a już dziś.

Mercedes GLE 4 MATIC to luksusowy SUV legendarnej niemieckiej marki. Samochód zwraca na siebie uwagą elegancką i nowoczesną stylistyką karoserii, dużymi obręczami kół wykonanymi ze stopu metali lekkich oraz masywną atrapą chłodnicy uwieńczoną znakiem trójramiennej gwiazdy. Mercedes GLE 4MATIC to doskonały wybór zawsze, gdy chcesz przyciągać spojrzenia.

Jak na obszernego SUV-a przystało Mercedes GLE 4MATIC oferuje przestronne wnętrze, które może komfortowo pomieścić nawet 5 dorosłych osób. Bagażnik o pojemności 690 l zapewni odpowiednią ilość miejsca także na wakacyjne eskapady. Wysoka jakość wykończenia wnętrza urzeka w każdym detalu, a zaawansowane systemy multimedialne dostarczą rozrywkę Twoim pasażerom. Z kolei nowoczesny system MBUX najnowszej generacji sprawia, że obsługa samochodu staje się prostsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Mercedes GLE 4MATIC został wyposażony w ekonomiczny i wydajny silnik wysokoprężny, który zapewnia doskonałą dynamikę przy niewielkim zużyciu oleju napędowego. Wynajmij Mercedesa GLE 4MATIC, aby wygodnie i stylowo podróżować.

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow automatyczna
bagaz duży / 3 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi duży SUV
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Mercedes-Benz
point Model : GLE
point Paliwo : Diesel
point Spalanie : 8,8L/100km
point Pojemność bagażnika : 690L
point Minimalny wiek kierowcy : 25
point Inne : wymagane 2 dokumenty tożsamości + prawo jazdy

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 3690 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 3690 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.