INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Mercedes C-klasa 4MATIC lub podobny

Mercedes C-klasa 4MATIC lub podobny

od 269.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Wynajem Mercedesa C klasy 4MATIC 2022 to propozycja dla każdego, kto szuka wyjątkowego samochodu na szczególną okazję. Ta limuzyna to klasyka gatunku, która pozwoli Ci zrobić wyjątkowe wrażenie.

Mercedes C klasa 2022, czyli pięcioosobowy sedan Mercedesa, będzie idealnym samochodem na wyjątkowe wydarzenie, wyjazd w delegację, w celach biznesowych i nie tylko. Model ten zaliczany jest do klasy C Mercedesa – to absolutny klasyk średniej klasy, marki słynącej z ponadczasowej elegancji i prestiżu. Jeżeli nie chcemy wypaść zwyczajnie, ale również zależy nam byśmy nie zostali odebrani za osoby obnoszące się zbyt ekstrawagancko, wynajem Mercedesa 4MATIC 2022 będzie idealny - gwarantuje jednocześnie umiar i klasę.

Prezentowana wersja Mercedesa 4MATIC 2022 wyposażona jest w automatyczną skrzynię biegów oraz nowoczesne systemy wspomagania jazdy, prowadzi się go bardzo dobrze. Dużą zaletą auta jest jego napęd na cztery koła.

Wypożyczenie Mercedesa C klasy 4MATIC 2022 to wybór lubiany przez mężczyzn i kobiety, oraz całe rodziny. Nie wyróżnia się z tłumu, a jednocześnie zapewnia wysoki standard użytkowania, zaskakuje funkcjonalnością wnętrza, pakownością bagażnika itd. Wygodne fotele, estetyczny kokpit czy klimatyzowana kabina to ważne cechy, które są istotne w dalszej podróży. Samochód w typie limuzyny taki jak Mercedes C klasa 4MATIC 2022 spisze się jako auto na wesele czy na weekend.

Szukając samochodu niezbyt dużego i nie zanadto małego warto rozważyć wynajem Mercedesa cklasy 2022. Mercedes 4matic 2022 jest szybki i bezpieczny. Marka Mercedes dokłada wszelkich starań o to, by jej auta były komfortowe i bezpieczne zarazem, dlatego wypożyczenie mercedesa 4matic 2022 umożliwia podróżowanie samochodem, który przy eleganckim wyglądzie cechuje komfort i bezpieczeństwo podróży.

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow automatyczna
bagaz mały / 1 duża walizka
liczba drzwi 5 drzwi limuzyna
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Mercedes Benz
point Model : C-klasa
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 7,5L/100km
point Pojemność bagażnika : 455L
point Minimalny wiek kierowcy : 25
point Inne : wymagane 2 dokumenty tożsamości + prawo jazdy

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 3690 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 3690 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.