INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Oszczędzasz 9%
Mercedes C-klasa kombi lub podobny

Mercedes C-klasa kombi lub podobny

Stara cena: 319.00 PLN  
od 239.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Wynajem mercedesa C klasy combi 2022 to możliwość przetestowania prawdziwej klasyki Mercedesa. Od kilku dekad świetnie sprawdza się na drodze! Mercedes C klasy combi 2022 to prestiżowy samochód ceniony za wygodę pod kątem prowadzenia, jak i podróżowania.

Samochody combi cieszą się w wypożyczalniach samochodów dużym powodzeniem, z uwagi na funkcjonalną ładowność. O wiele więcej rzeczy jesteśmy w stanie spakować w combi nie trudząc się ich skrupulatnym układaniem. Jeśli wybierasz się z rodziną na urlop, wyjazd na weekend, czy zabierasz przyjaciół na ryby, łódkę itd. warto zdecydować się na wynajem Mercedesa C klasa combi 2022.

W naszej ofercie Mercedes C klasa Combi 2022 jest dostępny z automatyczną skrzynią biegów, w benzynie. Z powodzeniem możemy się nim wybrać na krótsze i dłuższe trasy, po mieście i w terenie. Z uwagi na wersje combi posiada większe rozmiary, co warto uwzględnić wybierając miejsce do zaparkowania.

Wypożyczenie Mercedesa c klasa combi 2022 pozwala zapoznać się bliżej z autem niezwykle prestiżowym. Prócz wyglądu atutem modelu jest jego przestronność, która wpływa bezpośrednio na komfort jazdy. Zapewnia świetną widoczność, przyczepność do podłoża, jak również bezpieczeństwo szybkiej jazdy. Mercedes c klasa combi 2022 jest świetnie wyciszony wewnątrz, wyposażony w klimatyzację, jak również akcesoria uprzyjemniające długą podróż pasażerom. Tylna kanapa pomieści foteliki dziecięce, jak i czworonożnych pasażerów, a w razie potrzeby - po rozłożeniu - samochód zyskuje na pojemności bagażowej.

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow automatyczna
bagaz mały / 1 duża walizka
liczba drzwi 5 drzwi kombi
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Mercedes Benz
point Model : C-klasa kombi
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 7,5L/100km
point Pojemność bagażnika : 490L
point Minimalny wiek kierowcy : 25
point Inne : wymagane 2 dokumenty tożsamości + prawo jazdy

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 3690 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 3690 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.