INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Kia Xceed lub podobny

Kia Xceed lub podobny

od 169.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Jeśli zależy Ci na wygodnym podróżowaniu i sportowym wyglądzie, wynajem crossovera Kia Xceed będzie właściwym wyborem! Sportowy charakter, funkcjonalność i stylowy design to tylko część zalet tego nowoczesnego crossovera.

Jakie korzyści płyną z wynajęcia crossovera Kia Xceed? Użytkowanie samochodu w miejskich realiach rządzi się swoimi prawami. Komfort musi iść w parze ze zwinnością, a kompaktowe nadwozie musi oferować wygodne warunki podczas krótszych i dłuższych podróży. Gdy dorzucimy do tego wygodne wsiadanie i wysiadanie z auta o wyżej zawieszonym nadwoziu to mamy odpowiedź na pytanie dlaczego crossovery są ostatnio tak popularne.
Kia Xceed to jeden z najnowszych modeli koreańskiej marki. Sportowy charakter i stylowy design połączono z praktycznym i przestronnym nadwoziem co idealnie sprawdzi się w mieście oraz w trasie. Nowoczesne rozwiązania technologiczne i systemy asystujące kierowcę zapewnią bezpieczeństwo w każdych warunkach. Należą do nich między innymi system stabilizacji toru jazdy ESC, system wspomagający pokonywanie podjazdów HAC czy popularny ABS.
Wynajmij Kia Xceed i ciesz się najwyższym poziomem doznań w miejskich realiach drogowych.

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow manualna
bagaz średni / 2 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi mały SUV
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Kia
point Model : xCeed
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 7,3L/100km
point Pojemność bagażnika : 426L
point Minimalny wiek kierowcy : 23

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.