INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Hyundai i20 lub podobny

Hyundai i20 lub podobny

od 109.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Zależy Ci na zwinnym i poręcznym samochodzie, który został stworzony do miejskich wojaży, a przy tym robi piorunujące wrażenie nowoczesnym designem? Wynajmij Hyundaia i20 już dziś, i przekonaj się o funkcjonalności tego modelu!

Kto powiedział, że miejski samochód musi być nudny? Segment miejskich samochodów przez długie lata nie wzbudzał większych emocji. Za sprawą modeli najnowszej generacji pochodzących od innowacyjnych producentów, takich jak Hyundai, sporo się zmieniło. Hyundai i20 to pierwszy w Europie model o designie Sensuous Sportiness, stanowiącym połączenie dynamiki, stylu i efektownej elegancji. Efekt wizualny jest tu piorunujący!
Ponadto, wynajem Hyundaia i20 dostarcza także szerokiej gamy rozwiązań technologicznych, które możemy przetestować od pierwszych chwil jazdy. Hyundai i20 jest więc nowoczesnym i wyjątkowym autem, które łączy kompaktowe nadwozie o miejskiej zwinności z unikalną, efektowną stylistyką i najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi.
Wynajmij Hyundaia i20 na jeden lub więcej dni i wykorzystaj w pełni jego efektowny wygląd, miejską użyteczność, inteligentne funkcje wyposażenia oraz zaawansowane systemy bezpieczeństwa.

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow manualna
bagazmały / 2 małe walizki
liczba drzwi 5 drzwi hatchback
klimatyzacja klimatyzacja manualna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Hyundai
point Model : i20
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 5,7L/100km
point Pojemność bagażnika :326L
point Minimalny wiek kierowcy : 21

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmowanego samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie podstawowe na wypadek kradzieży samochodu. Ochrona podstawowa zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 1230 PLN po stornie klienta.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmowanego samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie podstawowe na wypadek uszkodzeń spowodowanych przez klienta bądź nieznanego sprawcę. Ochrona na wypadek uszkodzeń zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 1230 PLN po stronie klienta.


Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.