INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Ford Transit 9-osobowy lub podobny

Ford Transit 9-osobowy lub podobny

od 279.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Ford Transit 9-osobowy to sprawdzony towarzysz podróży w gronie rodziny, znajomych lub współpracowników. Pojemne wnętrze zapewnia nie tylko komfortowe warunki dla kierowcy i pasażerów, lecz także dużą przestrzeń bagażową. Wynajmij uniwersalnego Forda Transit 9-osobowego, aby wygodnie podróżować z kompletem pasażerów!

Ford Transit 9-osobowy w najnowszej odsłonie zyskał jeszcze bardziej komfortowe wnętrze. Fotele o udoskonalonym kształcie zapewniają lepsze podparcie ciała kierowcy i pasażerów. Dzięki temu nawet najdłuższe podróże przebiegną bez bólu pleców. Ponadto każdy fotel wyposażono w regulację oparcia, co pozwala łatwo ustawić wygodną pozycję. Wśród elementów wyposażenia nie zabrakło systemów bezpieczeństwa, które czuwają nad stabilnością jazdy i hamowania w każdych warunkach drogowych.

Najnowszy Ford Transit 9-osobowy wyposażony jest w wydajny i ekonomiczny silnik wysokoprężny. Jednostka słynie z niskiego zużycia oleju napędowego, a dzięki dużej mocy samochód swobodnie przyspiesza także z kompletem pasażerów i bagaży. Wynajmij Forda Transit 9-osobowego i podróżuj bez ograniczeń w gronie rodziny i znajomych.

liczba miejsc 9 osób
skrzynia biegow manualna
bagaz duży / 4 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi mały VAN
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Ford
point Model : Transit Custom
point Paliwo : Diesel
point Spalanie : 7,7L/100km
point Pojemność bagażnika : 2000L
point Minimalny wiek kierowcy : 23
Wynajęłam samochód na wyjazd wakacyjny do Chorwacji. Świetna opcja na podróż z duża rodziną. Otrzymałam fabrycznie nowy samochód z przebiegiem 300km. Auto duże przestronne, z odpowiednią ilością miejsca na bagaż. Małym minusem jest brak wbudowanej nawigacji.
Napisz opinię

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 3690 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 3690 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.