INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Ford S-max 7-osobowy lub podobny

Ford S-max 7-osobowy lub podobny

od 239.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Wynajem Forda S-Max to świetna okazja na przetestowanie komfortowego, przestronnego samochodu na wyjeździe ze znajomymi czy rodzinnej wycieczce. Ford S-Max to połączenie eleganckiego designu, licznych udogodnień oraz najwyższej jakości komfortu podróży.

Wynajem Forda S-Max umożliwia komfortowe podróżowanie nawet w 7 osób. Przestronne i funkcjonalne wnętrze zapewni wygodę i bezpieczeństwo podczas każdej wyprawy w gronie rodziny lub znajomych. Ford S-Max najnowszej generacji to także atrakcyjny design, wysoka jakość wykonania i wiele udogodnień, które zapewnią wysoki komfort nawet podczas najdłuższej podróży.

Lubisz aktywnie spędzać czas w gronie najbliższych? Wypożyczenie Forda S-Max z naszej oferty to szansa na wypróbowanie doskonałego towarzysza podróży. Elastyczny układ siedzeń oraz liczne punkty ISOFIX zapewniające szybki i montaż fotelików samochodowych pozwolą Ci łatwo dopasować pojemne wnętrze modelu S-Max do Twoich potrzeb. Nowoczesne systemy multimedialne zapewnią rozrywkę i bezprzewodową łączność z Twoim smartfonem.

Wynajęty Ford S-Max napędzany jest wydajnym silnikiem hybrydowym, który zapewnia moc zawsze, gdy jej potrzebujesz. Automatyczna skrzynia biegów zapewni wysoki komfort jazdy, a system hybrydowy zatroszczy się o niskie zużycie paliwa i niewielką emisję spalin. Dzięki temu Fordem S-Max wjedziesz do każdej strefy czystego transportu w europejskich miastach.

liczba miejsc 5/7 osób
skrzynia biegow manualna
bagaz duży / 3 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi duży VAN
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Ford
point Model : S-max
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 6,6L/100km
point Pojemność bagażnika : 630L
point Minimalny wiek kierowcy : 23

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.