INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Ford Ranger Raptor

Ford Ranger Raptor

od 569.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 3dni..

 Calendar
 Calendar

Wypożyczenie Forda Ranger Raptor pozwala poczuć się jak kierowca wyścigów terenowych. To nie przesada, gdyż specyfika i wyposażenie tego modelu Forda pozwala na pokonanie każdej przeszkody na drodze, a przy tym oferuje wyjątkowy komfort jazdy.

Od zawsze chciałeś marzyłeś o jeździe samochodem terenowym? Chcesz wypróbować samochód, który sprawi, że poczujesz się jak uczestnik wyścigów terenowych? Ford Ranger Raptor to nowoczesny terenowy model Forda, który doskonale sprawdzi się w przypadku stanowiącym większe niż betonowa jezdnia wyzwanie. Wypad na wycieczkę za miasto zawierającą odcinki w terenie to doskonała okazja aby zdecydować się na wynajem Forda Ranger Raptor.

Ford Ranger Raptor to pick-up, który posiada otwartą pakę. Ponadto samochód wyróżnia aż sześć trybów jazdy, których zmiana pozwala na zoptymalizowanie pracy silnika w zależności od celu podróży i terenu. Dzięki temu możemy lepiej poznać auto, zobaczyć jak pracuje w różnych warunkach. Wynajmując Forda Ranger Raptor możemy także przetestować fotele kubełkowe, charakterystyczne dla samochodów wyścigowych, dzięki czemu wynajmując ten samochód możemy przez chwilę poczuć się jak zawodowi kierowcy rajdowi.

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow automatyczna
bagaz duży / 5 duże walizek
liczba drzwi 4 drzwi duży SUV/PICKUP
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Ford
point Model : Ranger Raptor
point Paliwo : Diesel
point Spalanie : 10,0L/100km
point Pojemność bagażnika : 500kg
point Minimalny wiek kierowcy : 25
point Inne : wymagane 2 dokumenty tożsamości + prawo jazdy
Fajna zabawka, mocny silnik + rewelacyjne zawieszenie daje niesamowitą frajdę z jazdy po bezdrożach... Samochód jest olbrzymi więc parkowanie w mieście sprawia duży trudności mimo, iż auto posiada kamerę cofania i czujniki parkowania z tyłu. Brakuje czujników przednich co przy gabarytach auta może być kłopotliwe..
Napisz opinię

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.