INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Oszczędzasz 14%
Ford Mondeo lub podobny

Ford Mondeo lub podobny

Stara cena: 219.00 PLN  
od 159.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Chcesz podróżować autem o dynamicznej stylistyce i jednocześnie nie rezygnować z komfortu oraz praktyczności? Wypożycz Forda Mondeo, aby zapewnić sobie i pasażerom wygodną oraz pełną emocji podróż.

Dlaczego wynajęcie Forda Mondeo to dobry pomysł? Ford jest globalną marką, która należy do pionierów rynku motoryzacyjnego. Najnowsza generacja Forda Mondeo słynie z dynamicznej linii nadwozia. W połączeniu z doskonale zestrojonym zawieszeniem oraz przestronnym wnętrzem bogatym w technologiczne rozwiązania – takie jak zaawansowany system pomagający utrzymać pojazd na pasie ruchu - zapewnia niezapomniane wrażenia i komfort jazdy.

Potrzebujesz wygodnego i dynamicznego auta na dzień albo dłużej? Chcesz wyróżnić się z tłumu i zarazem korzystać z komfortowego, pięciodrzwiowego nadwozia? Zapewnij sobie ekscytującą podróż Fordem Mondeo w rozsądnej cenie najmu!

Nie bez powodu Ford Mondeo szybko stał się czołowym przedstawicielem Forda w Europie i USA. Wypożycz Forda Mondeo aby samodzielnie przetestować możliwości tego dynamicznego i przestronnego samochodu, będącego wizytówką amerykańskiej marki.

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow manualna / automatyczna
bagaz duży / 2 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi liftback
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Ford
point Model : Mondeo
point Paliwo : Benzyna / Diesel
point Spalanie : 7,9L/100km
point Pojemność bagażnika : 458L
point Minimalny wiek kierowcy : 23

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.