INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Ford Mondeo combi lub podobny

Ford Mondeo combi lub podobny

od 219.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Ford Mondeo Kombi to przestronny samochód, którego wynajem świetnie sprawdzi się przy okazji rodzinnej wycieczki czy transportu większej ilości rzeczy. Ten samochód łączy w sobie wysoki komfort jazdy, dużą przestrzeń, nowoczesną technologię i bezpieczeństwo.

Wynajem Forda Mondeo Kombi to doskonałe rozwiązanie na dalsze i dłuższe podróże, lub po prostu wycieczki z całą rodziną. Auto posiada duży, pojemny bagażnik oraz możliwość mocowania fotelików ISOFIX na dwóch zewnętrznych siedzeniach w drugim rzędzie. Możemy więc zadbać o bezpieczeństwo i wygodę jazdy z dziećmi nawet wówczas, kiedy wynajmujemy samochód okazjonalnie.

Ford Mondeo Kombi to także świetna propozycja dla osób, które szykują się na inne wycieczki z większą ekipą lub wyjazd w delegację, a znacznie pewniej czują się w dużych pojazdach. Planujesz transport mebli czy innych szpargałów? Wynajem Forda Mondeo Kombi to świetny wybór. Samochód jest przestronny i wygodny, nie musimy więc ograniczać się do jednej walizki, szafki o konkretnych wymiarach czy też określonej liczby pasażerów.

Wynajmując samochód Ford Mondeo Kombi otrzymujesz szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych takich jak tempomat, system wykrywania przeszkód pod samochodem, moduł Bluetooth czy monitorowanie obszaru martwego pola widzenia. Jeśli jesteś fanem nowoczesnych technologii warto wynająć Forda Mondeo Kombi.

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow automatyczna
bagaz duży / 3 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi combi
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Ford
point Model : Mondeo combi
point Paliwo : Petrol
point Spalanie : 7,9L/100km
point Pojemność bagażnika : 488L
point Minimalny wiek kierowcy : 23
Wersja titanium, dobre wyposażenie, komfort jazdy bardzo dobry, niestety duże spalanie. Obsługa, kontakt wzorowy.
polecam.
Wypożyczony samochód bez zarzutu, stosunkowo nowy, wersja titanium, nawigacja.... niestety silnik benzynowy 160km z automatyczną skrzynią biegów pali jak smok.
friendly service, favorable prices
Świetny samochód w trasę dla 4 osób (+ dziecko). Miałem okazję podróżować i użytkować to auto z silnikiem 1.6 (160km). W trasie spalanie zgodnie z opisem 7,9l/100km.
(: Po mieście już gorzej, gdyż z ciężką nogą spalanie wzrosło do ponad 10l - ale to oczywiście zależne od tego jak kto użytkować będzie auto ;)
Ogółem - auto bardzo ładne, wygodne, dynamiczne, (świetnie działający zestaw bluetooth), duży bagażnik (spokojnie na wyjazd 4 osób).
Jedynie przy tej klasie auta przydałyby się czujniki parkowania (przynajmniej na tył) gdyż gabarytem auto nie jest małe, natomiast w Warszawie dosyć ciasno oraz tempomat który w trasie jest świetnym rozwiązaniem - natomiast jest to już dodatek i każdy ma swoje wymogi.
AUTO GODNE POLECENIA
Świetny samochód, polecam. Wcześniej wypożyczałem Toyotę Avensis, wynająłem Mondeo gdyż Avensis był nie dostępny w terminie w dniu rezerwacji samochodu, teraz już zawsze wynajmuję Mondeo. Samochód duży wygodny, wykończenie, materiały znacznie lepszej jakości niż w nowej Avensis, komfort podróżowania 5+.
Dobry samochód w dobrej cenie. Środek wygodny i komfortowy, wykończenie na wysokim poziomie. Bardzo fajna wypożyczalnia, przy długich wynajmach można negocjować cenę. 5+
Dobry wybór w dobrej cenie. Gdy wypożyczałem Mondeo w Warszawie wszystkie diesle były wynajęte, miałem obawy że silnik benzynowy 1.6 160KM będzie za słaby. Samochód dynamiczny a przy tym oszczędny. Polecam
Duży wygodny samochód, dobry wybór w długą podróż lub na wakacje z rodziną, bagażnik olbrzymi bez problemu spakowaliśmy się czwórkę jadąc na urlop.
Napisz opinię

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.