INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Oszczędzasz 11%
Ford Mondeo combi lub podobny

Ford Mondeo combi lub podobny

Stara cena: 249.00 PLN  
od 189.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Ford Mondeo Kombi to przestronny samochód, którego wynajem świetnie sprawdzi się przy okazji rodzinnej wycieczki czy transportu większej ilości rzeczy. Ten samochód łączy w sobie wysoki komfort jazdy, dużą przestrzeń, nowoczesną technologię i bezpieczeństwo.

Wynajem Forda Mondeo Kombi to doskonałe rozwiązanie na dalsze i dłuższe podróże, lub po prostu wycieczki z całą rodziną. Auto posiada duży, pojemny bagażnik oraz możliwość mocowania fotelików ISOFIX na dwóch zewnętrznych siedzeniach w drugim rzędzie. Możemy więc zadbać o bezpieczeństwo i wygodę jazdy z dziećmi nawet wówczas, kiedy wynajmujemy samochód okazjonalnie.

Ford Mondeo Kombi to także świetna propozycja dla osób, które szykują się na inne wycieczki z większą ekipą lub wyjazd w delegację, a znacznie pewniej czują się w dużych pojazdach. Planujesz transport mebli czy innych szpargałów? Wynajem Forda Mondeo Kombi to świetny wybór. Samochód jest przestronny i wygodny, nie musimy więc ograniczać się do jednej walizki, szafki o konkretnych wymiarach czy też określonej liczby pasażerów.

Wynajmując samochód Ford Mondeo Kombi otrzymujesz szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych takich jak tempomat, system wykrywania przeszkód pod samochodem, moduł Bluetooth czy monitorowanie obszaru martwego pola widzenia. Jeśli jesteś fanem nowoczesnych technologii warto wynająć Forda Mondeo Kombi.

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow automatyczna
bagaz duży / 3 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi combi
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Ford
point Model : Mondeo combi
point Paliwo : Petrol
point Spalanie : 7,9L/100km
point Pojemność bagażnika : 488L
point Minimalny wiek kierowcy : 23

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.