INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Ford Fiesta lub podobny

Ford Fiesta lub podobny

od 109.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Wynajem Forda Fiesty to rozwiązanie niezwykle wygodne i ekologiczne. Szukasz stylowego samochodu, który doskonale sprawdza się w mieście? Wynajmij Forda Fiesta najnowszej generacji - przetestuj nowoczesny silnik Ecoboost oraz inne jego zalety.

Ford Fiesta to praktyczny, stylowy i dobrze wyposażony samochód miejski, który jest gotowy do Twojej dyspozycji zawsze gdy go potrzebujesz. Wynajmij Forda Fiestę, czyli nowszą odsłonę popularnego modelu niemieckiej marki, i sprawdź jak doskonale radzi sobie w miejskiej dżungli m. in. dzięki kompaktowym rozmiarom, niewielkiemu promieniowi skrętu i czujnikom parkowania.

Zmodernizowany Ford Fiesta wyposażony jest w wydajny silnik Ecoboost, który nie tylko ogranicza koszty eksploatacji auta, ale również zapewnia doskonałą dynamikę także podczas jazdy z kompletem pasażerów. Ponadto, nowoczesna jednostka napędowa charakteryzuje się niewielkim zużyciem paliwa. To wszystko sprawia, że wynajem Forda Fiesty idealnie sprawdzi się nie tylko podczas jazdy miejskiej, lecz także w czasie dalszych podróży. Ford Fiesta oferuje przestronne i praktycznie zaprojektowane wnętrze. Dzięki temu samochód sprawdzi się także podczas wspomnianego wypadu za miasto. Automatyczna klimatyzacja zapewni odpowiednią temperaturę wewnątrz pojazdu nawet podczas największych upałów. Z kolei reflektory LED najnowszej generacji to gwarancja doskonałej widoczności w każdych warunkach drogowych. Warto zdecydować się na wynajem Forda Fiesty aby samodzielnie przetestować wszystkie usprawnienia i rozwiązania zastosowane w najnowszej edycji popularnego modelu niemieckiej marki.


liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow manualna
bagaz mały / 2 małe walizki
liczba drzwi 5 drzwi hatchback
klimatyzacja klimatyzacja manualna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Ford
point Model : Fiesta
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 5,2L/100km
point Pojemność bagażnika : 281L
point Minimalny wiek kierowcy : 21
Samochód podtstawiony na czas,bez kaucji,cena zgodna z umową,bez uwag przygotowania samochodu i działalności oferowanych usług firmy Comfort Car.
Wyjazd z rodziną Fiestą nad Solinę przebieg w ko mfortowych warunkach.Po przeliczeniu wszystkich kosztów w następnym roku również skorzystam z usług waszej wypożyczalni Comfortcar z Rzeszowa.
Niby mały i niepozorny, ale za kierownicą jest miejsce na naprawdę dużo miejsca dla dorosłego i wysokiego mężczyzny, 500 kilometrowa podróż (bez przerwy) nie przysporzyła mi jakichkolwiek problemów, bagażnik spory, auto jak najbardziej w trasę!
Godna polecenia wypożyczalnia samochodów, konkurencyjne oferty , łatwość w dokonywaniu rezerwacji i profesjonalna obsługa.
Wszystko poszlo sprawnie i uprzejmie ,jestem bardzo zadowolona z wynajmu...z pewnoscia skorzystam jeszcze w przyszlosci. Dziekuje
Zawsze można na nich liczyć po raz kolejny korzystam i się nie zawiodłem,Polecam :)
Odbiór samochodu szybko i sprawnie, nie wykupiłem dodatkowego ubezpieczenia bo wynajem był tylko na 2 dni więc miałem małe obawy czy zwrot będzie wyglądał tak samo sprawnie. Wszystko przebiegło sprawnie bez wymyślania uszkodzeń co mnie w ostatnim czasie skłoniło do zmiany wypożyczalni na comfortcar. warto korzystać
Polecam.
Samochód OK ale szkoda że bez alu felgi, zwykły kołpak.
Lubię fordy, czekam na najnowszy model fiesty. Polecam
Napisz opinię

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmowanego samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie podstawowe na wypadek kradzieży samochodu. Ochrona podstawowa zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 1230 PLN po stornie klienta.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmowanego samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie podstawowe na wypadek uszkodzeń spowodowanych przez klienta bądź nieznanego sprawcę. Ochrona na wypadek uszkodzeń zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 1230 PLN po stronie klienta.


Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.