INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Oszczędzasz 22%
Dacia Sandero lub podobny

Dacia Sandero lub podobny

Stara cena: 139.00 PLN  
od 79.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Wynajem Dacii Sandero to świetne rozwiązanie dla osób, które szukają zwinnego samochodu miejskiego, który doskonale radzi sobie nie tylko w zatłoczonych centrach miast, lecz także podczas zamiejskich podróży.

Dacia Sandero w najnowszej odsłonie zwraca na siebie uwagę solidną sylwetką i świeżym designem przodu auta dzięki nowoczesnym światłom wykonanym w technologii LED. Nie zabrakło także użytecznych technologii, m. in. w postaci centralnego ekranu, za pomocą którego łatwo i szybko podłączysz Twój smartfon, a także dostosujesz ustawienia samochodu do Twoich preferencji. Wynajem Dacii Sandero pozwoli Ci samodzielnie przetestować wszystkie nowoczesne funkcje i udogodnienia. Nowoczesne nadwozie skrywa praktyczne wnętrze z pojemnym bagażnikiem i licznymi schowkami. Zmodyfikowana deska rozdzielcza cieszy oko i zapewnia wysoki poziom ergonomii dzięki intuicyjnemu położeniu wszystkich wskaźników i przełączników. Regulowana w dwóch płaszczyznach kierownica ułatwia wybranie wygodnej pozycji „za kółkiem”, a wydajna klimatyzacja zapewnia optymalne warunki termiczne w kabinie nawet podczas największych upałów. Postaw na wynajem Dacii Sandero już teraz!

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow manualna / automatyczna
bagaz mały / 2 małe walizki
liczba drzwi 5 drzwi hatchback
klimatyzacja klimatyzacja manualna

odleglosc.png Kilometry: bez limitu

paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Dacia
point Model : Sandero
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 5,6L/100km
point Pojemność bagażnika : 328L
point Minimalny wiek kierowcy : 21

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.