INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Dacia Sandero Stepway lub podobny

Dacia Sandero Stepway lub podobny

od 129.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Wynajmij Dacię Sandero Stepway jeśli chcesz niedrogo podróżować modnym, solidnym crossoverem. Dacia Sandero Stepway to auto o nowoczesnym designie, idealne na spontaniczną wycieczkę za miasto, jak i codzienne podróżowanie po zakorkowanym centrum.

Sprawdź jak solidna i wszechstronna jest Dacia Sandero Stepway w najnowszej odsłonie. Wynajmij w korzystnej cenie praktyczne auto, które sprawdza się w ruchu miejskim i nie boi się zjechać z utwardzonych szlaków.

Dacia Sandero Stepway najnowszej generacji charakteryzuje się wyrazistym designem, którego uwieńczeniem są nowoczesne światła LED oraz offroadowe dodatki w postaci osłon drzwi i błotników. Podwyższony prześwit pozwoli łatwo pokonać różne nawierzchnie i zapewni wysoki komfort podczas wsiadania do samochodu. Planujesz rowerowy wypad za miasto? Praktyczne modułowe relingi pozwolą Ci szybko i łatwo zamontować bagażnik dachowy – wynajem Dacii Sandero Stepway to strzał w dziesiątkę. Wypożyczona Dacia Sandero Stepway oferuje nowoczesne wyposażenie, które umili każdą podróż. System multimedialny łatwo sparujesz ze swoim smartfonem. Wygodna pozycja za kierownicą oraz ergonomiczna deska rozdzielcza zapewnią komfort i precyzję prowadzenia. Spory jak na tę klasę pojazdu bagażnik pozwoli Ci bezpiecznie przewieźć wszystkie potrzebne rzeczy.


liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow manualna 
bagaz średni / 2 małe walizki
liczba drzwi 5 drzwi hatchback
klimatyzacja klimatyzacja manualna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Dacia
point Model : Sandero Stepway
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 7,3L/100km
point Pojemność bagażnika : 328L
point Minimalny wiek kierowcy : 21
Super samochód do i poza miasto.
Napisz opinię

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 1845 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 1845 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.