INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Dacia Jogger 7-osobowy

Dacia Jogger 7-osobowy

od 159.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Wynajem Dacii Jogger to idealny wybór jeśli szukasz niedrogiego auta na wypad z rodziną lub przyjaciółmi. Sprawdź jakie rozwiązania i możliwości oferuje wypożyczona Dacia Jogger – pojemny bagażnik i komfortowe wnętrze to nie wszystko!

Wynajem Dacii Jogger to opcja zarezerwowana dla osób poszukujących samochodu, który oferuje przestrzeń nawet dla 7 dorosłych osób - jego maksymalna pojemność bagażnika to ponad 2000 l! Wynajmij ten praktyczny samochód na wyjazd w gronie najbliższych i zabierz ze sobą cały niezbędny sprzęt sportowy lub campingowy.

Dacia Jogger niedawno przeszła zaawansowany lifting. W ofercie naszej wypożyczalni znajdziesz najnowszą odsłonę tego niezwykle użytecznego auta. Dagia Jogger charakteryzuje się świeżym wyglądem m. in. dzięki nowoczesnym lampom oraz wydatnym osłonom nadkoli. Z kolei praktyczne relingi ułatwiają montaż bagażnika dachowego, co pozwala jeszcze bardziej zwiększyć możliwości przewozowe samochodu, jeśli tego potrzebujesz.

Jakie jeszcze komfortowe rozwiązania oferuje wynajem Dacii Jogger? Dacia Jogger we wnętrzu oferuje wygodne fotele nawet dla 7 dorosłych pasażerów. Nowoczesna deska rozdzielcza sprawia, że kabina pasażerska tworzy przestronne i przytulne wrażenie. Nie zabrakło też systemu multimedialnego, z którym szybko połączysz Twój smartfon.


liczba miejsc 5/7 osób
skrzynia biegow manualna
bagaz duży / 3 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi mały VAN
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Dacia
point Model : Jogger
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 5,8L/100km
point Pojemność bagażnika : 607L
point Minimalny wiek kierowcy : 23
Miałem do wyboru Dacie Jogger w wersji SL EXTREME czy COMFORT. Wybrałem COMFORT bo miała ładniejszy kolor. Następnym razem wynajmę Extreme .
Spełniłem swoje marzenia o udanych wakacjach ,podróżując bezpiecznie i komfortowo nową Dacią Jogger.
Wygodny i ekonomiczny, polecam na dłuższe trasy. Wypożyczony w Warszawie 22 grudnia 2020.
Wszystko super, punktualnie i bez problemu, dostałem lepszy samochód niż zamawiałem, oczywiście w tej samej cenie... Polecam...
Super samochód. Oszczędny i dysponujący dużą mocą. Polecam samochód jak i sama wypożyczalnie.
Auto bardzo wygodne i ekonomiczne.
Niezmiennie najwyzsza jakosc obslugi, swietne auto.
Bardzo dobry warunki najmu, bez kaucji i limitu zrobiony kilmoterów.
Jak zawsze. Super!!!Tak trzymać!!! Kraków Balice.
Wszystko na "tak". Auto w sam raz na trasę, dużo schowków, ekonomiczne i wygodne.
Napisz opinię

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.