INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Oszczędzasz 6%
Audi Q7 Quattro lub podobny

Audi Q7 Quattro lub podobny

Stara cena: 499.00 PLN  
od 369.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar
liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow automatyczna
bagaz duży / 3 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi duży SUV
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Audi
point Model : Q7 Quattro
point Paliwo : Diesel
point Spalanie : 7,0L/100km
point Pojemność bagażnika : 550L
point Minimalny wiek kierowcy : 25
point Inne : wymagane 2 dokumenty tożsamości + prawo jazdy
I had no problems contacting the rental company (Comfortcar rental) after booking and before the rental period.
Rzetelna firma działająca w naszym kraju. Sam się o tym przekonałem.Kierowca punktualny, pomocny i uprzejmy. Warunki wynajmu dogodne i dotrzymane, bez malego druku i dodatkowych ukrytych kosztow. Na pewno ponownie skorzystam i polecam.
Auto Super. Jak zwykle obsługa na mega wysokim poziomie. Pełna kultura i elastyczność. Duży komfort z jazdy i mega zadowolenie dzieci gdyż bardzo wygodnie podróżowały. Ja też mega zadowolony nie tylko z jazdy ale i ze spalania. Pozdrawiam ekipę ComfortCar Polska...
Dostałem jako zastępczy po kradzieży mojego Q7. Obsługa klienta bardzo dobra.
Samo auto, nie wiem jak pozostałe modele, ale ten był w najuboższej wersji, nawet nie wiedziałem że takie są. Materiałowa tapicerka, ręczne fotele, brak adaptacyjnego tempomatu, słaby soundsystem, brak zbliżeniowego otwierania.
Auto mimo że w dobrym stanie miało nie spotykany w wypozyczalniach przebieg - prawie 60k. Minus za to że, Auto dostałem na tydzień z ilością AdBlue na 500 km które musiałem sam uzupełnić.
bardzo duży wygodny samochód, dobrze wyposażony
Mieliśmy przyjemność korzystać z usług CCR Warszawa i naszym zdaniem wszystko przebiegło perfekcyjnie. Auto podstawione przez miłego kierowcę. punktualnie, czyściutkie, praktycznie NOWE (co nas bardzo miło zaskoczyło). Polecamy.
Samochód duży, wygodny. Wyjątkowy komfort podróży, super wyposażenie.
Świetny samochód, super wyposażenie, quattro - napęd 4x4, polecam.
Napisz opinię

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 3690 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 3690 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.